Перейти до основного вмісту

Рибалка спіймав на вудку 250-кілограмового окуня

Житель американського міста Санибель (штат Флорида) Джон Блек став місцевою знаменитістю після того, як в Мережу потрапили кадри його гігантського улову. Чоловікові, який відправився рибалити на байдарці, вдалося зловити прямо біля пірсу 250-киллограмового окуня, повідомляє NBC-2.


На опублікованих нижче кадрах відображено, як Блек бореться з гігантським окунем, якому не пощастило підпливти занадто близько до берега. Чоловік не може повірити, що йому вдалося підчепити такого великого морського мешканця. Чути, як американця підбадьорюють друзі, які раніше не бачили нічого подібного.

Пізніше Блек зізнався, що самостійно витягнути гіганта йому не вдалосядля цього рибалки спішно притягли лебідку з стальним тросом. За словами американця, окунь-гігант став найбільшою здобиччю, за весь час, що житель Флориди займається рибальством. За дві доби ролик, знятий друзями Блека, подивилися більше 2 мільйонів разів.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Єдине в світі озеро медуз

Невелику, але ефектне озеро медуз на острові в крихітному державі Палау приваблює тисячі відвідувачів щороку. На озеро медуз немає курорту. Це єдине місце, де можна зайнятися сноркелінгом (плаванням) з мільйонами крихітних медуз. Озеро підключено до сусідньої лагуні через розломи і тріщини, які дозволяють морській воді увійти в озеро з припливом. Це дозволяє оновлювати воду у верхній частині озера і зберігає її сольовий баланс. Озеро медуз - це єдина пам'ятка такого типу, яка є доступною для громадськості.

Найпримітивніше тварина на світі

Класичні науки говорять про те, що тварини, напевно, походять від так званих хоанофлагеллят (воротничковых жгутіконосцев). А найперші тварини повинні були представляти собою щось, що нагадує кульку (або коржик). «Кулька» складався з двох типів клітин: зовнішнього шару, які несли джгутики і служили для руху, і внутрішніх – схожих на амеб і виконували функцію травлення. Приблизно таким чином влаштовані личинки нижчих тварин – губок та кишковопорожнинних. З цієї причини вважається, що саме ці істоти – особливо губки – і є самі примітивні тварини на сьогодні, адже вони так мало змінилися з тих прадавніх часів!